Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Cas1no kako se ponasa na msn , i misljenje o blasT-a

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ShaO




Posts : 91
Join date : 27.06.2010

Cas1no kako se ponasa na msn  , i misljenje o blasT-a  Empty
PočaljiNaslov: Cas1no kako se ponasa na msn , i misljenje o blasT-a    Cas1no kako se ponasa na msn  , i misljenje o blasT-a  EmptySub Avg 21, 2010 2:37 pm

Nisam mogao slikati , Jer sam stisuno f5 da slikam, al nisam bio u cs, trebo sam print screen :S
Nema veze evo copyrao sam :

wallent says:
Si CUO
Stefan : ) <3 says:
Boli me kurac sto ti keva u bolnici svakako je karam svaki noc tamo
wallent says:
JEBACUTI MAMU U PICKU AKO TE NADJEM U GRADU SA CALETOM CU TE UBITI SI CUO
Stefan : ) <3 says:
Ae ne smaraj sad idem kod tvoje keve u bolnicu
wallent says:
AE DODJI MATER TI JEBEM U PICKU KAKO TI NIJE SRAMOTA OVO DA KAZES
Stefan : ) <3 says:
Inace Boli me kurac za sve, Sad blasT i ostali misle da te lozim kao, a ja ni neigram za njih, uskoro cu obrisem forum kad mi da admina Wink , blasT je kao neki, a videce upropasticu mu sve
wallent says:
Bravo BRAVO TAKO JE! DOBAR SI COVEK, A STA JE SA HUGO, MAJMUNE KAD ME LOZITE KAO
Stefan : ) <3 says:
KAZEM TI, NEIGRAM ZA DUNE, JA SAM SAMO TAMO DA TE REKLAMIRAM NA FOUMU, DA TE ZAJBAVAM, NA HUGO IZDRKAM KURAC
wallent says:
Jel ozbiljo kazes ovo?
Stefan : ) <3 says:
DA! JA AKO NISI PRIMETIO IGRAM ZA NN DEBILCINO , SAD KAD DODJE blasT DOBIJAM ADMINA I BRISEM FORUM, TO MI JE CILJJ, DA VIDI SVAKO DA JA MOGU UPROPASTITI DUNE


Ostalo necu ni da kopiram sta je vec rekao, ovo ide na svaki forum, znam sad ce doci hugo kao, pa on se zeza, sa ovakvim stvarima nema da se zeza...
Stavicu na svaki forum da vide kakav si magarac

Nazad na vrh Ići dole
cas1N0




Posts : 98
Join date : 12.06.2010

Cas1no kako se ponasa na msn  , i misljenje o blasT-a  Empty
PočaljiNaslov: Re: Cas1no kako se ponasa na msn , i misljenje o blasT-a    Cas1no kako se ponasa na msn  , i misljenje o blasT-a  EmptySub Avg 21, 2010 4:20 pm

HAHAHAHAHAHHAHAHhahaHAHa

Malo si omanuo u fejku , ime na msnu mi Stefan ( : nema nigde ovo srce <3 to je u statusu... AHHAHA FAIL HAHAHAHAHAHHAHAH!
Nazad na vrh Ići dole
^ Hugo




Posts : 426
Join date : 29.04.2010
Age : 33
Location : Beograd

Cas1no kako se ponasa na msn  , i misljenje o blasT-a  Empty
PočaljiNaslov: Re: Cas1no kako se ponasa na msn , i misljenje o blasT-a    Cas1no kako se ponasa na msn  , i misljenje o blasT-a  EmptySub Avg 21, 2010 4:21 pm

cas1N0 nemoj tako da se ponasas!!! neces gledai trening nas!!! hetaon ima da ti zabrani gledanje!
Nazad na vrh Ići dole
cas1N0




Posts : 98
Join date : 12.06.2010

Cas1no kako se ponasa na msn  , i misljenje o blasT-a  Empty
PočaljiNaslov: Re: Cas1no kako se ponasa na msn , i misljenje o blasT-a    Cas1no kako se ponasa na msn  , i misljenje o blasT-a  EmptySub Avg 21, 2010 4:28 pm

SHAO VIDIS MENI BLAST VRATIO ADMINA A NE BRISEM FORUM. HAHAHHA FAILER SI NA 2...

MUHAHAHAHHAHAH
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cas1no kako se ponasa na msn  , i misljenje o blasT-a  Empty
PočaljiNaslov: Re: Cas1no kako se ponasa na msn , i misljenje o blasT-a    Cas1no kako se ponasa na msn  , i misljenje o blasT-a  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cas1no kako se ponasa na msn , i misljenje o blasT-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Zabava/Fun zone :: Spam-
Skoči na: